Black Box in Technicolor
Hozzászólás írásához, be kell jelentkezned!
Black Box in Technicolor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapRegisztrációBelépés


 

 Zsuzsi baba könnyei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emese100

Emese100



Zsuzsi baba könnyei Empty
TémanyitásTárgy: Zsuzsi baba könnyei   Zsuzsi baba könnyei Icon_minitime2022-12-30, 22:22

Kisgyermek voltál, arcodról letöröltem az elmaszatolt könnyeket, mert cimboráid kiszúrták kedvenc babádnak, Zsuzsinak a jobb szemét, hogy ne lásson tisztán téged, amikor az óvodából hazajössz, és boldogan rohansz feléje, és mondod lelkesen, kaptam egy csokit Andráskától, meg se kezdtem, kéred a felét? Most is törölöm a könnyeket a babáról, akiből annak idején csúfot űztek a rossz fiúk. Süket lett az egyik fülére, de mindig meghallja, ha csöng a telefon. Azt hiszem, téged vár, mert kitartó és konok. Valamelyik nap rendezgettem a babaházban. Képzeld el, mit találtam meg? Az Andráskától kapott csokit, ugyanabban a papírban, ugyanúgy becsomagolva.
Vissza az elejére Go down
Sgt Garincha
Admin
Admin
Sgt Garincha


Tartózkodási hely : Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club
Humor : Vagy van, vagy nincs, opcionális

Zsuzsi baba könnyei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsuzsi baba könnyei   Zsuzsi baba könnyei Icon_minitime2022-12-30, 22:27

ez annyira megható volt
Vissza az elejére Go down
https://blackboxintechnicolo.hungarianforum.com/
Emese100

Emese100



Zsuzsi baba könnyei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsuzsi baba könnyei   Zsuzsi baba könnyei Icon_minitime2022-12-30, 22:33

igen, nekem is nagyon, köszi szépen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zsuzsi baba könnyei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zsuzsi baba könnyei   Zsuzsi baba könnyei Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zsuzsi baba könnyei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Black Box in Technicolor :: Irodalom :: Versek-
Ugrás: